Këto janë fotografitë e tre të vrarëve sot në Dardani - Bota Sot
Këto janë fotografitë e tre të vrarëve sot në Dardani

Kosova

Këto janë fotografitë e tre të vrarëve sot në Dardani

Më: 22 prill 2019 Në ora: 17:16
Këto janë fotografitë e tre të vrarëve sot në Dardani

Hasan Krasniqi, banor i lagjes Dardania, dyshohet se vrau sot në banesë gruan dhe nusen e djalit e tij, e pastaj edhe vetën

Media ka siguruar disa nga fotografitë e familjes Krasniqi, në shumicën e të cilave ata shihen së bashku.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...