Ministri i Brendshëm raporton për gjendjen e sigurisë - Bota Sot
Ministri i Brendshëm raporton për gjendjen e sigurisë

Kosova

Ministri i Brendshëm raporton për gjendjen e sigurisë

Më: 24 prill 2019 Në ora: 07:22
Ministri i Punëve të Brendshme, Ekrem Mustafa

Ministri i Punëve të Brendshme, Ekrem Mustafa, do të raportojë sot para komisonit për të Drejtat, Interesat e Komuniteteve dhe për Kthim.

Mustafa do të flasë lidhur me gjendjen e sigurisë në Kosovë dhe incidentet me motive ndëretnike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...