Jashari: Dëshmorët e kombit janë meritorët absolut të lirisë dhe pavarësisë së Kosovës - Bota Sot
Jashari: Dëshmorët e kombit janë meritorët absolut të lirisë dhe pavarësisë së Kosovës

Kosova

Jashari: Dëshmorët e kombit janë meritorët absolut të lirisë dhe pavarësisë së Kosovës

Nga: A.SH Më: 3 maj 2019 Në ora: 14:18
Bekim Jashari

Kryetari i Komunës së Skënderaj, Bekim Jashari, në 20 – vjetorin e rënies heroike përkujton dëshmorët Nasuf Goxhuli, Naim Xani e Liman Koca, në Kompleksin e Dëshmorëve në Marinë.

Postimi i plotë:

Dëshmorët e kombit janë meritorët absolut të lirisë dhe pavarësisë së Kosovës.

Me respekt të veçantë përkujtojmë 20 – vjetorin e rënies heroike të dëshmorëve Nasuf Goxhuli, Naim Xani e Liman Koca, në Kompleksin e Dëshmorëve në Marinë.

Lavdi e përjetshme heronjve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës!

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat