Kryetari i Deçanit pret në takim ambasadorin amerikan Kosnett - Bota Sot
Kryetari i Deçanit pret në takim ambasadorin amerikan Kosnett

Kosova

Kryetari i Deçanit pret në takim ambasadorin amerikan Kosnett

Nga: A.SH Më: 14 maj 2019 Në ora: 15:10
Bashkim Ramosaj dhe Philip Kosnett

Kryetari i Deçanit, Bashkim Ramosaj, ka pritur në takim pune ambasadorin amerikan Philip Kosnett, duke thënë se ishte nder për mua.

“Ishte nder për mua, që sot të pres në një takim pune, Ambasadorin e Shteteve të Bashkuara në Kosovë z.Philip S. Kosnett dhe bashkëshorten e tij znj.Alison Kosnett!

Faleminderit për vizitën”, shkruan Ramosaj në llogarinë e tij në Facebook.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...