Ngordh një lopë dhe disa dele në Drenicë, fajësohet fabrika - Bota Sot
Ngordh një lopë dhe disa dele në Drenicë, fajësohet fabrika

Kosova

Ngordh një lopë dhe disa dele në Drenicë, fajësohet fabrika

Më: 18 maj 2019 Në ora: 15:49
Lopa e ngordhur

Një lopë dhe disa dele kanë ngordh në fshatin Sankofc të Komunës së Drenasit.

Lajmi është bërë publik nga faqja “Shqetësimet e Qytetarëve të Drenasit”, ku shkruan se bagëtit kanë qenë duke kullotur afër fabrikës së baterive në Krivovë.

Në postimin e faqes shkruan:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...