Zhduket një burrë nga Podujeva, familja kërkon ndihmë - Bota Sot
Zhduket një burrë nga Podujeva, familja kërkon ndihmë

Kosova

Zhduket një burrë nga Podujeva, familja kërkon ndihmë

Më: 18 maj 2019 Në ora: 16:04
I zhdukuri

Hetem Dedaj nga fshati Buricë i Podujevës është zhdukur, rastin e kanë publikuar familjarët e tij të cilët kanë kërkuar ndihmë nga personat që kanë njohuri për vendodhjen e tij.

Hetem Dedaj ka dy ditë që nuk është lajmëruar, familja e tij ka deklaruar se i kanë humbur gjitha kontaktet me të.

Familja Dedaj nga fshati Buricë i Podujevës, kërkojnë ndihmë nga qytetarët nëse e shohin ndokund Hetem Dedaj (në foto është fotoja dhe të dhënat e tij personale), ta njoftojnë familjen e tij.

Sidoqoftë, rastet e personave të zhdukur janë shtuar kohëve të fundit në Kosovë. Policia raporton se më së shumti zhduket grupmosha e vajzave nën 18 vjeçare, të cilat pas disa ditësh me vetdëshirë iu kthehen familjeve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...