Në mbrëmjen e maturës në Drenas nxënësit ishin dëshmitarë të një ngjarjeje shumë të veçantë - Bota Sot
Në mbrëmjen e maturës në Drenas nxënësit ishin dëshmitarë të një ngjarjeje shumë të veçantë

Kosova

Në mbrëmjen e maturës në Drenas nxënësit ishin dëshmitarë të një ngjarjeje shumë të veçantë

Më: 25 maj 2019 Në ora: 18:21
Gjatë mbrëmjes së maturës

Djaloshi i propozon fejesë në mënyrë të veçantë të dashurës së tij.

Gjatë mbrëmjes së maturës të shkollës së mesme teknike të Drenasit, nxënësit ishin prezent të një ngjarjeje shumë të veçantë.

Këngëtari Arsim Gashi ishte duke performuar gjatë këtij organizimi ku në një moment njofton se një djalosh kishte planifikuar t’i propozojë fejesë të dashurës së tij nën praninë e shokëve të gjeneratës.

Ai ftoi çiftin në skenë, ku nxënësi si një zotëri i vërtetë u gjunjëzua për të dashurën e tij dhe i propozon fejesë, moment ky që do të mbetet përgjithmonë në kujtesën e çiftit nga Drenasi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...