Sot mbyllet rruga Shtërpcë-Brezovicë - Bota Sot
Sot mbyllet rruga Shtërpcë-Brezovicë

Kosova

Sot mbyllet rruga Shtërpcë-Brezovicë

Më: 26 maj 2019 Në ora: 07:33
Punimet

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit ka njoftuar se rruga rajonale R115, segmenti Shtërpcë – Brezovicë, rruga që shpie në qendrën e skijimit, sot do të jetë e mbyllur për qarkullim nga ora 8:00 deri në orën 20:00.

Qarkullimi në këtë segment do të pamundësohet, për shkak të asfaltimit të kësaj rruge po atë ditë në kuadër të projektit “Rehabilitimi i rrugës regjionale Gërlicë e Epërme - Shtërpcë – Brezovicë”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...