Nis asfaltimi i rrugës Shtërpcë-Brezovicë - Bota Sot
Nis asfaltimi i rrugës Shtërpcë-Brezovicë

Kosova

Nis asfaltimi i rrugës Shtërpcë-Brezovicë

Më: 26 maj 2019 Në ora: 14:06
Nis asfaltimi i rrugës Shtërpcë-Brezovicë

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit ka njoftuar se nga mëngjesi i ditës së sotme, ka filluar asfaltimi i rrugës Shtërpcë – Brezovicë, rruga që shpie në qendrën e skijimit.

Sipas MIT, rruga do të jetë e mbyllur për qarkullim deri në orën 20:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat