E zë dheu, vdes një person në Kopiliq të Skënderajt - Bota Sot
E zë dheu, vdes një person në Kopiliq të Skënderajt

Kosova

E zë dheu, vdes një person në Kopiliq të Skënderajt

Më: 11 qershor 2019 Në ora: 10:54
Ilustrim

Dy persona janë zënë nga shembja e dheut dje në Kopiliq të Epërm të Skënderajt. Njëri nga ta ka ndërruar jetë ndërsa tjetri është lënduar.

Sipas Policisë i ndjeri dhe i lënduari ishin duke punuar në një kompani private duke kryer një kanal të ujërave të zeza.

 Njësitë relevante kanë dalë në vendin e ngjarjes ku mjeku kujdestar ka konfirmuar vdekjen e viktimës. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...