E mërkura me diell, në disa vende priten reshje shiu - Bota Sot
E mërkura me diell, në disa vende priten reshje shiu

Kosova

E mërkura me diell, në disa vende priten reshje shiu

Më: 11 qershor 2019 Në ora: 23:21
Ilustrim

Do të mbajë mot me diell dhe vranësira të dendura. Vranësirat gjatë ditës nuk do të jenë stabile, kështu që vende-vende mund të sjellin stuhi lokale .

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 15-16 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 26-33 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga drejtimi i juglindjes me shpejtësi 1-9m/s.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...