Dita më e nxehtë sot - Bota Sot
Dita më e nxehtë sot

Kosova

Dita më e nxehtë sot

Më: 13 qershor 2019 Në ora: 07:11
Ilustrim

Prishtina Weather ka njoftuar se nesër moti do të jetë mot i nxehtë dhe kryesisht i kthjellët dhe me diell

Temperatura maksimale pritet të jetë 32 gradë Celsius, kurse ajo minimale pritet të jetë 16 gradë Celsius.

Më poshtë mund ta shikoni foton dhe tabelën e temperaturave për ditët në vijim:

Do të fryj erë e lehtë nga jugperëndimi 1-2m/s, e nga dita e premte lehtë dhe mesatare nga verilindja 1-5m/s.

Shtypja atmosferike do të rritet mbi vlera normale.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat