Sokol Haliti rizgjidhet kryetar i LDK-së në Viti - Bota Sot
Sokol Haliti rizgjidhet kryetar i LDK-së në Viti

Kosova

Sokol Haliti rizgjidhet kryetar i LDK-së në Viti

Më: 9 korrik 2019 Në ora: 17:32
Pamje nga vendi ngjarjes

Kryetari aktual i Vitisë Sokol Haliti është rizgjedhur edhe për një mandat kryetar i degës së LDK-së në Viti.

Sipas njoftimit nga LDK gjatë procesit të zgjedhjes së kryetarit ka pasur një interesim të madh të qytetarëve dhe anëtarësisë.

“Sot, delegatët e Kuvendit zgjedhor të Degës së LDK-së në Viti edhe një mandat kanë rizgjedhur kryetar, Sokol Halitin.  Gjatë procesit ka pasur interesim të madh të qytetarëve dhe anëtarësisë. Kryetarit dhe Kryesisë, punë të mbarë”, njoftohet nga LDK-ja.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...