Diskutohet mbi politikat shëndetësore në nivel vendi - Bota Sot
Diskutohet mbi politikat shëndetësore në nivel vendi

Kosova

Diskutohet mbi politikat shëndetësore në nivel vendi

Më: 10 korrik 2019 Në ora: 07:10
Prishtinë

Komisioni për Shëndetësi, Punë dhe Mirëqenie Sociale sot do të diskutojë mbi politikat shëndetësore në nivel vendi.

Në lidhje me këtë, ata kanë ftuar edhe Dr. Ilirjana Bajraktari e cila është eksperte e sistemeve dhe politikave shëndetësore.

Po ashtu, ky komision pritet të ketë një diskutim për mbajtjen e dëgjimit publik për projektligjin e punës.

Mbledhja mbahet në ora 11:00 në njërën prej sallave të Kuvendit të Kosovës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...