Mblidhen dy komisione parlamentare - Bota Sot
Mblidhen dy komisione parlamentare

Kosova

Mblidhen dy komisione parlamentare

Më: 10 korrik 2019 Në ora: 08:05
Komisioni për Punë të Jashtme, Diasporë dhe Investime Strategjike

Në kalendarin e takimeve, sot janë paraparë dy mbledhje të komisioneve parlamentare.

Komisioni për Punë të Jashtme, Diasporë dhe Investime Strategjike sot do të mbaj mbledhje.

Në këtë mbledhje e cila nis në ora 13:00, do të raportojë Ministrja Dhurata Hoxha.

Ndërsa, Komisioni për Shëndetësi, Punë dhe Mirëqenie Sociale mban mbledhjen në ora 11:00.

Anëtarët e këtij komisioni do të takohen me Ilirjana Bajraktari eksperte e sistemeve dhe politikave shëndetësore ku do të diskutohet për politikat shëndetësore në nivel vendi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...