Milaim Zeka takim me qytetarët e Podujevës - Bota Sot
Milaim Zeka takim me qytetarët e Podujevës

Kosova

Milaim Zeka takim me qytetarët e Podujevës

Nga: A.SH Më: 10 korrik 2019 Në ora: 15:40
Milaim Zeka, takim me qytetarët e Podujevës

Kryetari i subjektit më të ri, Partisë Euroatlantike të Kosovës, Milaim Zeka, sot ka qëndruar në qytetin e Podujevës, ku është takuar me qytetarë dhe biznismen.

“Momente nga takimi me qytetare dhe biznismen te Podujeves”, ka shkruar Zeka në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat