Graçanica do të shpenzojë 70 mijë euro për sigurimin për shtëpinë e pleqve dhe të rinisë - Bota Sot
Graçanica do të shpenzojë 70 mijë euro për sigurimin për shtëpinë e pleqve dhe të rinisë

Kosova

Graçanica do të shpenzojë 70 mijë euro për sigurimin për shtëpinë e pleqve dhe të rinisë

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 00:37
Graçanica

Për 36 muaj, Komuna e Graçanicës do të paguajë 70 mijë euro.

Këto para drejtuesit e kësaj komune, do t’i shpenzojnë për shërbimet e sigurimit fizik për shtëpinë e pleqve dhe për shtëpinë e rinisë.

Sipas kontratës, kjo komunë që udhëhiqet nga kryetari Srgjan Popoviq, i ka planifikuar këto shërbime për tri vjet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...