Rahoveci shënon “Epopenë e Korrikut 1998” - Bota Sot
Rahoveci shënon “Epopenë e Korrikut 1998”

Kosova

Rahoveci shënon “Epopenë e Korrikut 1998”

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 07:30
Foto ilustrim

Sot shënohet “Epopeja e Korrikut 1998” në Rahovec.

Për nder të kësaj dite, organizohen homazhe në nderim për të rënët për lirinë e vendit.

Epopeja mbahet në fshatin Fortesë, dhe nis në ora 10:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...