Ndodhë vetëm te shqiptarët, hoxha në shugurimin e Kishës - Bota Sot
Ndodhë vetëm te shqiptarët, hoxha në shugurimin e Kishës

Kosova

Ndodhë vetëm te shqiptarët, hoxha në shugurimin e Kishës

Më: 27 korrik 2019 Në ora: 21:50
Hoxha në shugurimin e Kishës

Sot në Gllogjan të Pejës u bë shugurimi i Kishës së re “Shën Ndou”, ku i pranishëm ishte edhe një hoxhë.

Bashkëjetesa fetare është shtylla më e fortë e kombit shqiptar, pasi në paqe e dashuri vëllazërore bashkëjetojnë myslimanët, krishterët, ortodoksët dhe bektashitë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...