Copëza e hekurit gjindet në suxhuk, u ble në një market në Podujevë - Bota Sot
Copëza e hekurit gjindet në suxhuk, u ble në një market në Podujevë

Kosova

Copëza e hekurit gjindet në suxhuk, u ble në një market në Podujevë

Më: 12 gusht 2019 Në ora: 15:03
Copëza e hekurit gjindet në suxhuk, u ble në një market në Podujevë

Një blerës nga Kosova është habitur kur në suxhukun që kishte blerë ka hasur në një copëz hekuri. 

Blerësi ka thënë se produktin vendor e kishte blerë në një market në Podujevë. 

Copëza që është një lloj buloni është vërejtur pasi që kishte prerë në mes suxhukun të cilin e kishte blerë për familje.

Blerësi ka treguar emrin e produktit dhe të marketit ku është blerë suxhuku.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...