Në Suharekë, Nisma mobilizohet për zgjedhje - Bota Sot
Në Suharekë, Nisma mobilizohet për zgjedhje

Kosova

Në Suharekë, Nisma mobilizohet për zgjedhje

Nga: A.SH Më: 17 gusht 2019 Në ora: 17:36
Nisma Socialdemokrate, Suharekë

Partia Nisma Socilademokrate po vazhdon takimet me strukturat e saj. Deputeti Bilall Sherifi dhe Skënder Reçica ishin në Suharekë.

Deputeti Bilall Sherifi, përmes një postimi në Facebook, ka shkruar se edhe në Suharekë janë të gatshëm për të punuar për realizimin e objektivit të tyre.

Postimi në Facebook:

Së bashku me anëtarin e kryesisë ministrin Skender Reçica vazhduam takimet me strukturat e Nismës Sicialdemokrate! Sot ishim në degën e Suharekës. Sikur në çdo degë edhe në Suharekë të gatshëm për të punuar në realizimin objektivit tonë: #NismaSocilademokrate10+

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat