Autostrada Prishtinë-Ferizaj mbulohet me “Coca-Cola” - Bota Sot
Autostrada Prishtinë-Ferizaj mbulohet me “Coca-Cola”

Kosova

Autostrada Prishtinë-Ferizaj mbulohet me “Coca-Cola”

Më: 24 gusht 2019 Në ora: 07:47
Ilustrim

Qindra arka me pije “Coca Cola” janë derdhur në autostradën Ferizaj – Prishtinë, më saktësisht në fshatin Bibaj, kur një kampion ka hyrë në një kthesë të ashpër me një shpejtësi joadekuate.

Në videon dërguar në media shihen arkat e rrëzuara me plot shishe të thyera, dhe një kamion i ndalur në fund të tyre.

Raportohet se nga ky aksident nuk është lënduar askush, dhe nuk janë rrezikuar veturat tjera.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...