Në këtë vend do të ketë ndërprerje të rrymës pasnesër - Bota Sot
Në këtë vend do të ketë ndërprerje të rrymës pasnesër

Kosova

Në këtë vend do të ketë ndërprerje të rrymës pasnesër

Më: 2 shtator 2019 Në ora: 16:50
Foto ilustrim

KEDS njofton konsumatorët për ndërprerje të rrymës.

KEDS njofton se ndërprerja e rrymës do të bëhet për shkak të punimeve në rrjet.

Njoftime nga KEDS për punimet në rrjet

04.09.2019

Punime për projekte investive

Prishtinë

1.

Në TS 220/35/10 kV Podujeva do të ndërprehet:

TS 10/.04 kV Shtedimi 3-Te Nysreti (Kodi:14000011211) prej orës 09:00 – 12:00 dhe 14:00-17:00.

Vendet: Një pjesë e fshatit Shtedim.

Arsyeja e ndërprerjes: Shtrirja e kabllove bistek, kyçja e daljeve. Punime në projektin Shtedimi 3_te Nystreti Lot 4 2019.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...