Në fundjavë mot i paqëndrueshëm, priten edhe zhvillime të shtrëngatave me shi - Bota Sot
Në fundjavë mot i paqëndrueshëm, priten edhe zhvillime të shtrëngatave me shi

Kosova

Në fundjavë mot i paqëndrueshëm, priten edhe zhvillime të shtrëngatave me shi

Më: 7 shtator 2019 Në ora: 06:31
Ilustrim

7.09 - Kryesisht me vransira dhe intervale me diell. Pasdite priten zhvillime të shtrëngatave me shi. Në mëngjes në vise të ulëta mundësi për mjegull/mjegullinë.
8.09 - Pjesërisht vranët. Pasdite me reshje lokale shiu dhe bubullima. Në mëngjes në vise të ulëta mundësi për mjegull/mjegullinë.
9.09-10.09 - Pjesërisht vranët, me intervale më të gjata me diell. Të hënën pasdite rreth viseve malore mundësi për riga lokale shiu.
11.09 - Vransira dhe intervale me diell. Gjatë ditës më ngrohtë, me mundësi për reshje lokale shiu.

Temperaturat minimale do të luhaten nga 11C deri në 15C, e maksimale nga 25C deri në 28C.
Do të fryj erë e lehtë nga juglindja 1-4m/s, e ditën e hënë mesatarisht e fuqishme nga jugperëndimi deri në 12m/s.
Shtypja atmosferike do të luhatet përreth vlerave normale.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...