Osmani iu uron shërim të shpejtë të lënduarve nga tërmeti në Shqipëri - Bota Sot
Osmani iu uron shërim të shpejtë të lënduarve nga tërmeti në Shqipëri

Kosova

Osmani iu uron shërim të shpejtë të lënduarve nga tërmeti në Shqipëri

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 12:06
Vjosa Osmani

Kandidatja nga Lidhja Demokratike e Kosovës për kryeministre, Vjosa Osmani, ka thënë se po e ndjekë me shqetësim situatën e krijuar pas tërmeteve që goditën Shqipërinë.

Ajo ka thënë se është jashtëzakonisht e prekur nga raportimet për numër të madh të të lënduarve dhe dëmet e mëdha.

“Uroj shërim të shpejtë për të lënduarit dhe rimëkëmbje të mbarë për të gjithë të prekurit e tjerë nga kjo fatkeqësi. Në këto momente të vështira, jemi me ju”.

Postimi i Osmanit:

Po ndjekë me shqetësim situatën e krijuar pas tërmeteve që goditën Shqipërinë. Jam jashtëzakonisht e prekur nga raportimet për numër të madh të të lënduarve dhe dëmet e mëdha. Uroj shërim të shpejtë për të lënduarit dhe rimëkëmbje të mbarë për të gjithë të prekurit e tjerë nga kjo fatkeqësi. Në këto momente të vështira, jemi me ju.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...