Vetëvendosje nis festën edhe në Podujevë - Bota Sot
Vetëvendosje nis festën edhe në Podujevë

Kosova

Vetëvendosje nis festën edhe në Podujevë

Më: 6 tetor 2019 Në ora: 21:00
Foto

Pas publikimit të exit polleve, Lëvizja Vetëvendosje ka nisur tashmë festën nëpër komuna të ndryshme.

Festën e ka VV-ja e ka nisur edhe në Podujevë. Shumë aktivistë me flamuj kuq e zi dhe me brohoritje po festojnë për fitore.

Në pamjet të cilat i ka realizuar Llapi.info, shihen simpatizantë të VV-së që kanë nisur festën në këtë komunë.

Ndërkohë, në disa exit-polle, që kanë dalë nëpër media, është bërë e ditur se VV-ja ka dalë e para në zgjedhjet e jashtëzakonshme, e pasuar me rezultat të ngushtë nga LDK-ja.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...