Kaplohet nga zjarri kulmi i një shtëpie në magjistralen Vushtrri-Mitrovicë - Bota Sot
Kaplohet nga zjarri kulmi i një shtëpie në magjistralen Vushtrri-Mitrovicë

Kosova

Kaplohet nga zjarri kulmi i një shtëpie në magjistralen Vushtrri-Mitrovicë

Më: 2 nëntor 2019 Në ora: 09:41
Shtëpia

Në mëngjesin e së shtunës, kulmi i një shtëpie në komunën e Vushtrrisë, është kapluar nga flakët.

Rasti ka ndodhur  rreth orës 6 e 30 e mëngjesit.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet e policisë dhe zjarrfikësit, ndërkaq po e lokalizojnë zjarrin.

Sipas dëshmitarit i cili ka dërguar foto nga vendi i ngjarjes, shihet se kjo shtëpi gjendet në magjistralen Vushtrri-Mitrovicë.

Ende nuk dihen shkaqet e këtij rasti.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat