Policia jep detaje për ngjarjen që ka ndodhur dje në Fushë Kosovë - Bota Sot
Policia jep detaje për ngjarjen që ka ndodhur dje në Fushë Kosovë

Kosova

Policia jep detaje për ngjarjen që ka ndodhur dje në Fushë Kosovë

Më: 4 nëntor 2019 Në ora: 11:23
Policia

Një femër kishte tentuar ta vras veten dje në Fushë Kosovë ku pas intervenimti të policia e njëjta ishte parandaluar.

 Gjatë intervenimit një polic është lënduar.

Raporti i Policisë:

Fushë Kosovë: Raportohet se viktima femër K-Shqiptare ka tentuar të vetëvritet. Gjatë intervenimit për parandalimin e këtij akti një zyrtar policor ka pësuar lëndime trupore. Viktima dhe zyrtari policor kanë pranuar tretman mjekësor. Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat