Ndodhë në Malishevë: Qytetari nxjerr nga vetura e tij diçka të çuditshme - Bota Sot
Ndodhë në Malishevë: Qytetari nxjerr nga vetura e tij diçka të çuditshme

Kosova

Ndodhë në Malishevë: Qytetari nxjerr nga vetura e tij diçka të çuditshme

Nga: N.H Më: 5 nëntor 2019 Në ora: 19:34
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një qytetarit nga Malisheva i ka ndodhur diçka e befasishme. Ai derisa kishte mbushur me naftë veturën e tij, kishte hasur në një problem.

Në momentin e parë që kishte vërejtur se vetura e tij nuk arrinte shpejtësinë, kishte vendosur t’i bënte një vizitë mekanikut.

Pasi nxorën jashtë sasinë e naftës që kishte vendosur, për këtë qytetar duket e çuditshme ngjyra e naftës, dhe që rezulton si shkaktar i këtij defekti.

Këtë habi ky i fundit e shfaq edhe në videon që e ka shpërndarë në rrjetet sociale.

Videoja edhe pse e publikuar muaj më parë, ka filluar të shpërndahet nga shumë qytetarë në rrjetet sociale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat