Policia në Malishevë kap hajnat disa minuta pas vjedhjes - Bota Sot
Policia në Malishevë kap hajnat disa minuta pas vjedhjes

Kosova

Policia në Malishevë kap hajnat disa minuta pas vjedhjes

Më: 11 nëntor 2019 Në ora: 23:25

Policia e Kosovës e ka dëshmuar edhe një herë profesionalizmin e lartë që ka me reagimin e shpejtë sikur në rastin e një vjedhjeje në Malishevë.

Pak minuta pasi e grabitën një lokal, hajnat u prangosën nga organet e rendit dhe ligjit.

Hajnat kishin vjedhur një pikë të shitjes në orët e mbrëmjes.

Hajnave i janë konfiskuar telefonat dhe disa mbushje si dhe mbi 300 euro që dyshohet që javë vjedhur në lokalin përkatës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat