Shtylla elektrike, që rrezikon banorët e Hajvalisë - Bota Sot
Shtylla elektrike, që rrezikon banorët e Hajvalisë

Kosova

Shtylla elektrike, që rrezikon banorët e Hajvalisë

Më: 13 nëntor 2019 Në ora: 12:41
Foto nga vendi i ngjarjes

Duke mos ndërmarrë asnjë veprim institucionet përgjegjëse, qytetarët shpesh gjejnë mënyra e adresa të tjera për të paraqitur problemet dhe shqetësimet e tyre.

Vrojtuesit e lagjes kanë publikuar një fotografi, ku tregon gjendjen e një shtylle elektrike afër Pallatit të Drejtësisë në Hajvali të Prishtinës.

Siç edhe po e shihni, shtylla elektrike rrezikon të bie në tokë, duke rrezikuar qytetarët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat