Sot priten reshje bore - Bota Sot
Sot priten reshje bore

Kosova

Sot priten reshje bore

Më: 3 dhjetor 2019 Në ora: 00:42
Foto ilustrim

3.12.2019 – Ftohtë dhe kryesisht vranët. Herët në mëngjes reshje shiu dhe bore, që më pas do të shndërrohen në borë.

Pasdite dhe në mbrëmje reshjet pritet të pushojnë. Erë mesatare dhe mesatarisht e fuqishme nga verilindja 5-12m/s. Indeksi UV: 1.

4.12.2019 – Ftohtë. Në mëngjes me ngrica dhe vransira. Ditën pjesërisht vranët, e në mbrëmje priten kthjellime.

Erë mesatare nga verilindja 3-9m/s. Indeksi UV: 1.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat