Sulmohet inspektori komunal - Bota Sot
Sulmohet inspektori komunal

Kosova

Sulmohet inspektori komunal

Më: 14 dhjetor 2019 Në ora: 11:56
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një inspektor komunal deri sa ishin në inspektim të disa objekteve, janë penguar dhe sulmuar nga dy të persona të panjohur.

Rasti ka ndodhur në rrugën “C”, në Prishtinë. Nuk raportohet për të lënduar. Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat