Gruaja që u raportua mbrëmë e humbur, kthehet te familja e saj

Kosova

Gruaja që u raportua mbrëmë e humbur, kthehet te familja e saj

Më: 12 janar 2020 Në ora: 07:37
Gruaja që u raportua mbrëmë e humbur

Një grua që u raportua e humbur dje në lagjen Dardania në Prishtinë, është kthyer te familja e saj.

Këtë e kanë konfirmuar familjarët e saj.

“Ju njoftojmë se ajo është kthyer në familjen e saj shëndosh e mirë”, kanë thënë ata përmes e-mailit.

Mbrëmë, në lagjen Dardania në Prishtinë, policia ka hasur një grua pa përkujdesje e cila nuk posedonte as dokumente identifikuese dhe për rrjedhojë nuk dihej as adresa e banimit të saj.

Sot, mësohet se ajo u kthye te familja e saj dhe është në gjendje të mirë shëndetësore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat