Astrit Haraqija tregon a do të rikthehet në politikë - Bota Sot
Astrit Haraqija tregon a do të rikthehet në politikë

Kosova

Astrit Haraqija tregon a do të rikthehet në politikë

Më: 16 janar 2020 Në ora: 18:33
Astrit Haraqija

Anëtari i LDK-së, Astrit Haraqija ka folur rreth mosangazhimit të tij të deritashëm në politikë.

Haraqija tregoi se pse ndodhi diçka e tillë.

”Nuk më ka thirrë kush, por as unë s’kam kërkuar të shkojë diku. Veç po i shoh cka po bëjnë në media dhe po qesh”.

Por, a do t’i rikthehet ai politikës?

”Nëse shpallen zgjedhjet, diku ka gjysma e marsit mund të ndodhin. Në Gjakovë VV e AAK janë të parat”.

”Shkojmë në zgjedhjet parlamentare, hy unë në listën e LDK-së, ku po duan të dalin ato të parat? Me këtë punë do të merrem. Do t’i kthehem jetës aktive në politikë”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat