19 vjeçari Ardit Gashi kërkon ndihmën tuaj për t’u shëruar nga leukemia - Bota Sot
19 vjeçari Ardit Gashi kërkon ndihmën tuaj për t’u shëruar nga leukemia

Kosova

19 vjeçari Ardit Gashi kërkon ndihmën tuaj për t’u shëruar nga leukemia

Më: 18 janar 2020 Në ora: 14:20
Ardit Gashi

19 vjeçari Ardit Gashi nga Ferizaj është diagnostikuar me leukemi dhe ka nevojë për ndihmë për t’u shëruar jashtë vendit.

Shërimi i kushton 200 mijë euro jashtë vendit dhe këtë shumë nuk po mund ta përballojë familja e tij.

Për t’ia shpëtuar jetën Arditin familja ju kërkon ndihmën tuaj.

Më poshtë janë të dhënat e xhirollogarisë në emrin e së motrës së Arditit:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat