Qeni në Klinë goditet me 6 plumba dhe lihet në rrugë – Shpëtoi pas operacionit - Bota Sot
Qeni në Klinë goditet me 6 plumba dhe lihet në rrugë – Shpëtoi pas operacionit

Kosova

Qeni në Klinë goditet me 6 plumba dhe lihet në rrugë – Shpëtoi pas operacionit

Më: 19 janar 2020 Në ora: 08:38
Foto ilustrim

Një qen në qytetin e Klinës është goditur me 6 plumba dhe është lënë në rrugë.

Ai qëndroi për një javë i palëvizshëm në rrugë deri sa u gjetë nga disa persona që e morën në përkujdesje.

Pas një operacioni që zgjat 4 orë, qeni u rikthye në gjendje stabile.

 Fatmirësisht boshti kurrizor nuk i është dëmtuar.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat