Pas një sëmundje të rëndë, polici i njohur në Kaçanik ndërron jetë - Bota Sot
Pas një sëmundje të rëndë, polici i njohur në Kaçanik ndërron jetë

Kosova

Pas një sëmundje të rëndë, polici i njohur në Kaçanik ndërron jetë

Më: 19 janar 2020 Në ora: 11:16
Nebih Ajeti

Mbrëmë në orët e vona, polici i njohur dhe i respektuar, Nebih Ajeti pas një sëmundje të rëndë ndërroi jetë.

Vdekjen e tij e ka konfirmuar edhe kapiteni Halim Shehu.

Varrimi i tij do të bëhet sot në varrezat e fshatit Komogllavë.

Ende nuk dihet se në sa ora do të mbahet varrimi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat