Kërkohet urgjentisht gjak i grupit 0 Negativ, në QKUK - Bota Sot
Kërkohet urgjentisht gjak i grupit 0 Negativ, në QKUK

Kosova

Kërkohet urgjentisht gjak i grupit 0 Negativ, në QKUK

Më: 19 janar 2020 Në ora: 15:16
Ilustrim

Një person në Prishtinë ka nevojë urgjente për gjak të grupit 0 Negativ.

Për ata të cilët e kanë këtë grup të gjakut dhe mund të ndihmojnë, mund të kontaktojnë në numrin e telefonit 045546018.

Ky është një nga grupet më të rralla të gjakut.

Image
Njoftimi
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat