Moti në Kosovë - Bota Sot
Moti në Kosovë

Kosova

Moti në Kosovë

Më: 24 janar 2020 Në ora: 07:10
Ilustrim

Do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët.

Në mëngjes dhe gjatë natës do të ketë ngrica, kurse vende-vende parashihet të ketë mjegull.

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet -1 deri -5 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 6 deri në 9 gradë celsius.

Do të fryjë erë nga drejtimi i juglindjes me shpejtësi 1-5m/s.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat