I moshuari nga Kosova pa u skuqur fare i reciton poezi erotike prezentueses televizive - ja reagimi i saj (Pamjet)

Kosova

I moshuari nga Kosova pa u skuqur fare i reciton poezi erotike prezentueses televizive - ja reagimi i saj (Pamjet)

Më: 13 shkurt 2020 Në ora: 00:31
Rrustem Berisha

Diçka e pazakontë ka ndodhur mbrëmë në një emision i cili trajton zakonisht tema dhe probleme të shoqërisë.

Në emisionin NIN mbrëmë është folur për “Erotizmin në këngët popullore”, ku i ftuar ka qenë edhe doktori i folklorit, Rrustem Berisha, e i cilia ka recituar një poezi erotike, biles edhe pornografike.

Kjo video është publikuar nga Klan Kosova, që ka realizuar një emision të tillë për poezitë erotike.

Këtu mund ta gjeni poezinë pa cenzurë të Rrustem Berishës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat