Hoti për Rudarin: Do të jetë një kryetar i përkushtuar në punë - Bota Sot
Hoti për Rudarin: Do të jetë një kryetar i përkushtuar në punë

Kosova

Hoti për Rudarin: Do të jetë një kryetar i përkushtuar në punë

Nga: A.SH Më: 15 shkurt 2020 Në ora: 23:23
Nexhmi Rudari

Qyteti i Podujevës do të shkojë në zgjedhje.

Në vend të Agim Veliut, kandidat për Podujevë do të jetë Nexhmi Rudari dhe që nga kandidimi I tij ka filluar të marrë mbështetje nga ana e LDK-së.

Avdullah Hoti nuk ka dyshim se do ta marrë besimin e plotë të qytetarëve të Llapit.

Postimi në Facebook:

Mikut tim, Prof. Nexhmi Rudarit, i uroj shume suksese ne udheheqjen e Podujeves, sepse nuk kam dyshim se do ta marre besimin e plote te qytetareve te Llapit.
Prof. Nexhmiu do te jete nje kryetar i perkushtuar ne pune, sic ka qene ne te gjitha angazhimet qe ka pasur. Ai do t'iu sherbeje qytetareve te Podujeves per shume vite.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat