Rrënohet një objekt i ndërtuar në pronë publike - Bota Sot
Rrënohet një objekt i ndërtuar në pronë publike

Kosova

Rrënohet një objekt i ndërtuar në pronë publike

Më: 18 shkurt 2020 Në ora: 07:09
Ilustrim

Sot bëhet rrënimi i një objekti të nderuar në pronë publike në Vushtrri.

Inspektorati i Komunës së Vushtrrisë ka ftuar mediat që të marrin pjesë në aksionin për rrënimin e një objekti afarist dhe banimi, të ndërtuar në pronën publike.

Rrënimi fillon në ora 10:00, në rrugën “Galip Badivuku”, në qendër të qytetit të Vushtrrisë, përball çerdhes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat