Parashikimi i motit për ditën e nesërme - Bota Sot
Parashikimi i motit për ditën e nesërme

Kosova

Parashikimi i motit për ditën e nesërme

Më: 19 shkurt 2020 Në ora: 22:30
Ilustrim

Nesër në Kosovë do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe i ftohtë. Në mëngjes dhe paradite do të ketë reshje lokale shiu dhe bore.

Të premtën në tërë rajonin pritet të kemi mot me intervale kohore me diell dhe vranësira të pakta.

Nga e diela pritet të ketë stabilizim i motit dhe ngritje e ndjeshme e temperaturave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat