Në Brezovicë po bie borë, shikoni pamjet e mrekullueshme - Bota Sot
Në Brezovicë po bie borë, shikoni pamjet e mrekullueshme

Kosova

Në Brezovicë po bie borë, shikoni pamjet e mrekullueshme

Më: 20 shkurt 2020 Në ora: 12:27
Brezovicë

Muaji shkurt u karakterizua në vendin tonë me mot të ligë, ku pati edhe reshje bore dhe shiu ditë më parë.

Ndërsa që nga mbrëmë sërish janë rikthyer reshjet, veçmas bora po vazhdon të bie në viset malore.

Nga Brezovica është publikuar një video fantastike, ku shihet se si sot kjo qendër e madhe skijimi, ka marrë pamje përrallore.

Derisa shkruhet se trashësia e borës është 10 centimetra.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat