Flaka kaplon orën dhe shtyllën elektrike - Bota Sot
Flaka kaplon orën dhe shtyllën elektrike

Kosova

Flaka kaplon orën dhe shtyllën elektrike

Më: 21 shkurt 2020 Në ora: 20:13
Pamje nga vendi i ngjarjes

Në mbrëmjen e sotme zjarri ka përfshi orë elektrike dhe një shtyllë në Vushtrri.

Qytetarët bëjnë të ditur se policia dhe zjarrfikësit janë njoftuar dhe zjarrfikësve u është dashur 55 minuta që të arrijnë në vendin e ngjarjes.

Zjarri ka ndodhur në rrugën “Blerim Saraqi” në Vushtrri.  

Ngjarjen mund ta shikoni nge KETU.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat