Fshati Qerim në Gjakovë përfshihet nga zjarri/ Zjarrëfikës e polici në vendngjarje - Bota Sot
Fshati Qerim në Gjakovë përfshihet nga zjarri/ Zjarrëfikës e polici në vendngjarje

Kosova

Fshati Qerim në Gjakovë përfshihet nga zjarri/ Zjarrëfikës e polici në vendngjarje

Më: 26 shkurt 2020 Në ora: 18:43
Foto Ilustrim

Fshati Qerim në Gjakovë është përfshirë nga zjarri.

Në anën tjetër, në vendngjarje është parë prezenca e policisë së Kosovës dhe prezencë e shtuar e zjarrëfikësve.

Lajmi.net do t’iu mbajë të informuar në lidhje me rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat