​Vushtrria vë në dispozicion numrin emergjent - Bota Sot
​Vushtrria vë në dispozicion numrin emergjent

Kosova

​Vushtrria vë në dispozicion numrin emergjent

Më: 24 mars 2020 Në ora: 16:58
Ilustrim

Komuna e Vushtrrisë, ka vënë në dispozicion numrin për vushtrriasit që kanë nevojë për ndihmë.

Kjo është bërë e ditur përmes një komunikate për media të lëshuar nga Komuna e Vushtrrisë.

0800422000

“Fale ekipeve vullnetare, çdo qytetari në nevoje, e veçanërisht moshave të shtyra do t’u ofrohet asistence dhe ndihma qe ata kane nevoje!”, thuhet në komunikatë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat