Shoqata “Jetimat e Ballkanit” nderohet me mirënjohje nga komuna e Hani Elezit - Bota Sot
Shoqata “Jetimat e Ballkanit” nderohet me mirënjohje nga komuna e Hani Elezit

Kosova

Shoqata “Jetimat e Ballkanit” nderohet me mirënjohje nga komuna e Hani Elezit

Nga: A.SH Më: 30 qershor 2020 Në ora: 15:12
Halil Kastrati dhe Refik Suma

Nga komuna e Hanit të Elezit, shoqata “Jetimat e Ballkanit” është nderuar me mirënjohje nga kryetari i kësaj komune Refik Suma për akisonet humanitare gjatë kohës së pandemisë.

Postimi në Facebook:

Faleminderit shume

Jetimat e Ballkanit marrin Mirenjohje nga komuna e Hanit te Elezit per akisonet humanitare gjate kohes se Pandemise

Faleminderit kryetar z. Rufki Suma

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat