Vushtrria dhuron shpërblime për nxënësit që kanë pasur rezultate të mira në garat komunale e republikane - Bota Sot
Vushtrria dhuron shpërblime për nxënësit që kanë pasur rezultate të mira në garat komunale e republikane

Kosova

Vushtrria dhuron shpërblime për nxënësit që kanë pasur rezultate të mira në garat komunale e republikane

Më: 2 korrik 2020 Në ora: 11:42
Foto Ilustrim

Komuna e Vushtrrisë ka ndarë mirënjohje dhe shpërblime për nxënësit me rezultate të larta në garat komunale e republikane.

Drejtoria e Arsimit e Komunës së Vushtrrisë, ka ndarë mirënjohje dhe shpërblim me të holla për nxënësit e arsimit fillor dhe të mesëm të Komunës së Vushtrrisë.

Janë gjithsej 23 nxënës të cilëve i janë ndarë mirënjohje dhe shpërblim në të holla në shumë 150€, 120€ dhe 100€.

Komuna e Vushtrrisë është e përkushtuar të përkrahë nxënësit me arritje të larta me qëllim të motivimit të tyre për suksese edhe më të kulmore në nxënien e dijes

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat